Any |
---|
Mes |
---|
Gener 2019
27 GEN 2019
Campionat de Catalunya Abs-Sub23 (20 Km) i Sub20-18 (10 Km) + Màster (5 Km) (28è Ciutat de Badalona de Marxa)
Marxa-Ruta
Badalona (Rambla)
27 GEN 2019
Critèrium de Llançaments d’Hivern (3a Jornada)
Aire Lliure
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
26 GEN 2019
Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (6è Memorial Natàlia Amiel) 4a Jornada
Pista Coberta
Sabadell
26 GEN 2019
Control Sub16 en pista coberta (4a Jornada)
Pista Coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)
20 GEN 2019
Campionat de Catalunya de Cros Individual, Clubs i Relleus Mixtos Màster (34è Cros de Caldes de Malavella)
Cros
Caldes de Malavella
20 GEN 2019
Critèrium de Llançaments d’Hivern (2a Jornada)
Aire Lliure
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
20 GEN 2019
Control Absolut en pista coberta (6a Jornada)
Pista Coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)
19 GEN 2019
Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (6è Memorial Natàlia Amiel) 3aJornada
Pista Coberta
Sabadell
19 GEN 2019
Control Sub 20-18 en pista coberta (3a Jornada)
Pista Coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)
19 GEN 2019
Campionat d’Espanya de Clubs Sub20 en pista coberta “Trofeo Antonio Ferrer”
Pista Coberta
Antequera (Màlaga)
18 GEN 2019
Control Absolut en pista coberta (5a Jornada)
Pista Coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)
13 GEN 2019
Critèrium de Llançaments d’Hivern (1a Jornada)
Aire Lliure
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
13 GEN 2019
Campionat de Catalunya de Proves Combinades Absolut-Sub23-Sub20 en pista coberta
Pista Coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)
12 GEN 2019
Control Sub16 en pista coberta (3a Jornada)
Pista Coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)
04 GEN 2019
Control Absolut en pista coberta (3a Jornada)
Pista Coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)
Febrer 2019
23 FEB 2019
Campionat de Catalunya Sub14 en pista coberta (prèvia)
Pista Coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)
17 FEB 2019
Campionat de Catalunya Màster en pista coberta
Pista Coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)
17 FEB 2019
Campionat de Catalunya Màster de Proves Combinades en pista coberta
Pista Coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)
16 FEB 2019
Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (6è Memorial Natàlia Amiel)
Pista Coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)
10 FEB 2019
Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (6è Memorial Natàlia Amiel) 6a Jornada
Pista Coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)
10 FEB 2019
Campionat d’Espanya de Marxa Màster en ruta (20 Km homes-10 Km dones)
Marxa-Ruta
Coma-ruga i Sant Salvador
10 FEB 2019
Campionat de Catalunya Sub20 en pista coberta
Pista Coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)
10 FEB 2019
Campionat de Catalunya de Llançaments d’Hivern Màster
Aire Lliure
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)
08 FEB 2019
Control Absolut en pista coberta (8a Jornada)
Pista Coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)
03 FEB 2019
Campionat de Catalunya de Cros Individual i Clubs Abs-Sub23-20-18-16-14-12-10 (40è Cros Ciutat de Vic/Trofeu Pere Casacuberta)
Cros
Vic
03 FEB 2019
Control Sub20-18 en pista coberta (4a Jornada)
Pista Coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)
03 FEB 2019
Control Absolut en pista coberta (7a Jornada)
Pista Coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)
02 FEB 2019
Campionat de Catalunya de Promoció individual i clubs i 10 Km Màster en ruta (27è Gran Premi de Marxa Ciutat de Viladecans)
Marxa-Ruta
Viladecans (Parc Torre Roja)
Març 2019
31 MAR 2019
57è Campionat del Vallès (2a Jornada)
Aire Lliure
Castellar del Vallès (Estadi Municipal)
31 MAR 2019
25è Trofeu de Marxa Rossend Cals-GP Fundació AAC + Proves de Control
Aire Lliure
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
24 MAR 2019
57è Campionat del Vallès (1a Jornada)
Aire Lliure
Castellar del Vallès (Estadi Municipal)
23 MAR 2019
Campionat de Catalunya de Relleus Sub10 (Jornada prèvia) i control sub10-12-14
Aire Lliure
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)
17 MAR 2019
Campionat d’Espanya Sub16 en pista coberta
Pista Coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)
10 MAR 2019
Campionat de Catalunya Sub16 en pista coberta
Pista Coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)
09 MAR 2019
Campionat de Catalunya Sub14 en pista coberta
Pista Coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)
03 MAR 2019
Campionat de Catalunya Sub18 (-3.000) en pista coberta
Pista Coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)
03 MAR 2019
Gran Premi de Marxa Ciutat del Prat – 1r Memorial Moisès Llopart
Aire Lliure
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)
Abril 2019
27 ABR 2019
Control Sub 10-12-14 (6a Jornada)
Aire Lliure
Vilanova i la Geltrú (Pistes Municipals Carme Sugrañes Blay)
27 ABR 2019
Campionat de Catalunya de Proves Combinades de Promoció
Aire Lliure
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
13 ABR 2019
2a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup B
Aire Lliure
Manresa (Estadi Municipal del Congost)
07 ABR 2019
1a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup B
Aire Lliure
Sabadell (Estadi Municipal Josep Molins)
06 ABR 2019
Campionat de Catalunya de Relleus Sub 10-12-14-16 (Final)
Aire Lliure
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)
06 ABR 2019
4t Gran Premi de Marxa de Sant Cugat (pista)
Aire Lliure
Sant Cugat del Vallès (Zona Esportiva Municipal La Guinardera)
Maig 2019
30 MAI 2019
3r Míting Ciutat de Mollet
Aire Lliure
Mollet del Vallès (Estadi Municipal La Pedra Salvadora)
25 MAI 2019
Campionat de Catalunya Sub16 (Jornada prèvia)
Aire Lliure
Mollet del Vallès (Estadi Municipal La Pedra Salvadora)
25 MAI 2019
Ironwill Barcelona Challenge (1a Jornada)
Aire Lliure
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)
19 MAI 2019
Campionat de Catalunya de Clubs Sub 10
Aire Lliure
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)
18 MAI 2019
Campionat de Catalunya de Clubs Sub 12
Aire Lliure
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)
18 MAI 2019
Campionat de Catalunya de Clubs Sub 14
Aire Lliure
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)
12 MAI 2019
Control Sub 16-18-20 (6a Jornada)
Aire Lliure
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)
12 MAI 2019
Campionat de Catalunya Màster de 10.000 marxa
Aire Lliure
Montornès del Vallès (Estadi Municipal)
11 MAI 2019
Control Sub 16-18-20 (5a Jornada)
Aire Lliure
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)
11 MAI 2019
14è Meeting Català de Veterans (2n Memorial Valentí Huch)
Aire Lliure
Barcelona (Complex Esportiu Municipal Mar Bella)
11 MAI 2019
Campionat de Catalunya d’Atletisme Adaptat – Open
Aire Lliure
Barcelona (Estadi Municipal de Can Dragó)
05 MAI 2019
Campionat de Catalunya de Clubs (Final D)
Aire Lliure
Castellar del Vallès (Estadi Municipal)
04 MAI 2019
Control Sub 16-18-20 (4a Jornada)
Aire Lliure
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)
01 MAI 2019
38è Trofeu Pratenc AA de Promoció
Aire Lliure
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)
Juny 2019
22 JUN 2019
Ironwill Barcelona Challenge (2a Jornada)
Aire Lliure
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)
08 JUN 2019
Campionat de Catalunya Sub 10 (Jornada prèvia)
Aire Lliure
Castellar del Vallès (Estadi Municipal)
08 JUN 2019
Campionat de Catalunya Sub 12 (Jornada prèvia)
Aire Lliure
Castellar del Vallès (Estadi Municipal)
08 JUN 2019
Campionat de Catalunya Sub 14 (Jornada prèvia)
Aire Lliure
Castellar del Vallès (Estadi Municipal)
02 JUN 2019
Campionat de Catalunya Màster
Aire Lliure
Barberà del Vallès (Estadi Municipal de Can llobet)
Juliol 2019
20 JUL 2019
Ironwill Barcelona Challenge (3a Jornada)
Aire Lliure
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)
20 JUL 2019
Campionat de Catalunya de Decatló i Heptatló Màster
Aire Lliure
Cambrils (Estadi Municipal)
20 JUL 2019
5è Critèrium de Llançaments Ciutat de Gavà
Aire Lliure
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)
Agost 2019
31 AGO 2019
Campionat de Catalunya de Milla en ruta (5a Milla de Sidamon)
Ruta
Sidamon (El Pla d'Urgell)
Setembre 2019
28 SET 2019
38è Campionat Social de Promoció de l’Escola d’Atletisme Fundació AAC
Aire Lliure
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
Octubre 2019
26 OCT 2019
Campionat de Catalunya de Tardor (3a Jornada classificatòria)
Aire Lliure
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)
12 OCT 2019
Campionat de Catalunya de Tardor (2a Jornada classificatòria)
Aire Lliure
Rubí (Estadi Municipal de Can Rosès)
05 OCT 2019
Campionat de Catalunya de Tardor (1a Jornada classificatòria)
Aire Lliure
Rubí (Estadi Municipal de Can Rosès)
Novembre 2019
23 NOV 2019
Control de Proves Combinades per Pista Coberta
Aire Lliure
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)
16 NOV 2019
Campionat de Catalunya de Tardor (Jornada final)
Aire Lliure
Manresa (Estadi Municipal del Congost)
09 NOV 2019
Campionat de Catalunya de Tardor (4a Jornada classificatòria)
Aire Lliure
Mollet del Vallès (Estadi Municipal La Pedra Salvadora)
Decembre 2019
27 DES 2019
Jornada de Proves Combinades d’Hivern i Control
Aire Lliure
Palafrugell (Estadi Municipal)
22 DES 2019
Campionat de Catalunya de Cros Curt Individual i Clubs (Cros de Calonge i Sant Antoni) – puntuable GP
Cros
Calonge
22 DES 2019
Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (7è Memorial Natàlia Amiel)
Pista Coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)
22 DES 2019
Control Absolut en pista coberta (2a Jornada)
Pista Coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)
21 DES 2019
Control de Proves Combinades Absolut-Sub23-20 en pista coberta
Pista Coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)
21 DES 2019
Control Sub20-18 en pista coberta (2a Jornada)
Pista Coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)
21 DES 2019
Control Sub16 en pista coberta (2a Jornada)
Pista Coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)
15 DES 2019
Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (7è Memorial Natàlia Amiel)
Pista Coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)
15 DES 2019
Control Absolut en pista coberta (1a Jornada)
Pista Coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)
14 DES 2019
Control Sub16 en pista coberta (1a Jornada)
Pista Coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)
14 DES 2019
Control Sub20-18 en pista coberta (1a Jornada)
Pista Coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)
v.202303081