Atletisme en pista

Jornada final dels Campionats del Vallès

El passat 12 de maig es va realitzar la final dels Campionats del Vallès.

L’equip femení va quedar subcampió dels 9 clubs participants i el nostre equip masculí va quedar en un tercer lloc.

Tot va transcórrer en una jornada molt esportiva i amb un gran ambient.

Agrair a totes les persones que d’una manera o una altra van ajudar a que aquesta competició es pogués dur a terme, sense totes elles això no hagués estat possible.

Moltes gràcies a totes i a tots !!!!!!

Resultats

  • Femení
    • F-45
      • 1500 m.ll.
        • Mercedes Gracia Lote
          6:10.62
      • 3000 m.o. (0,762)
        • Mercedes Gracia Lote
          14:22.10
    • Sènior
      • 4×400 m.ll.
        • E.Gonzàlez-M.Gracia-V.Ruiz-G.Ventura
          5:21.73
    • Sub16
      • Triple salt
        • Elena Gonzalez Hernandez
          10.53
    • Sub18
      • Javelina (600g)
        • Paola Nuñez Garcia
          19.54
      • Pes (4kg)
        • Paola Nuñez Garcia
          7.59
    • Sub20
      • 100 m.t. (0,84)
        • Raquel Lopez Ruiz
          18.72
      • Alçada
        • Raquel Lopez Ruiz
          1.25
      • Javelina (600g)
        • Raquel Lopez Ruiz
          18.92
  • Masculí
    • M.45
      • 1500 m.ll.
        • Toni Bermudez Martos
          5:04.92
    • M-40
      • 1500 m.ll.
        • Hector Tallon Luengo
          5:07.84
        • Jaume Domingo Soler
          4:27.67
      • 3000 m.o. (0,914)
        • Javier Arenas Cabrera
          11:58.61
        • Victor Manuel Abad Romera
          11:46.79
      • Llargada
        • Fernando Muñoz Herrera
          4.08
    • M-45
      • 1500 m.ll.
        • Jose Maria Romero Rodriguez
          5:03.67
        • Roberto Ferrero Pintor
          5:12.09
    • M-50
      • 100 m.ll.
        • Manuel Entrena Mazuecos
          14.32
      • 1500 m.ll.
        • Jose Luis Martos Sierra
          5:34.46
        • Manel Matillas Rodriguez
          4:53.08
        • Manuel Entrena Mazuecos
          5:10.77
      • Disc (2kg)
        • Francisco Ferrer Lopez
          24.51
      • Martell (7,260kg)
        • Francisco Ferrer Lopez
          27.13
    • Sènior
      • 4×400 m.ll.
        • M.Barea-D.Pérez-G.Pineda-G.Rodríguez
          3:50.00
    • Sub16
      • 100 m.ll.
        • Marcos Barea Rios
          12.37
      • Llargada
        • Gerard Rodriguez Sanchez
          5.36
        • Marcos Barea Rios
          5.58
    • Sub20
      • 100 m.ll.
        • David Perez Sempere
          12.21
        • Jordi Salinero Perez
          11.79
      • 400 m.ll.
        • Gorka Pineda Burgueño
          53.75
      • Llargada
        • Jordi Salinero Perez
          5.84
      • Perxa
        • Jordi Salinero Perez
          3.50

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, consulte el enlace para mayor información.

ACEPTAR
Aviso de cookies