Atletisme en pista

La U.A.Barberà primera a la final grup D

El passat 6 de maig, es va celebrar la final del grup D del Campionat de Catalunya de clubs-Critèrium català de clubs 2018.

Gràcies a l’esforç dels atletes participants, la U.A.Barberá es va proclamar primera de grup.

Agrair a l’organització, voluntaris, entrenadors i sobretot als nostres atletes ja que sense ells, això no hagués estat possible.

Resultats

  • Femení
    • F-35
      • 5000 m.ll.
        • Gemma Ventura Santasusana
          23:41.43
    • F-40
      • 1500 m.ll.
        • Eva Palma Fernandez
          5:28.56
      • 800 m.ll.
        • Ester Benavente Chimeno
          2:49.00
    • F-45
      • 3000 m.o. (0,762)
        • Mercedes Gracia Lote
          14:31.51
    • F-50
      • 5000 m.m.
        • Vicky Ruiz Martinez
          34:43.01
    • Sènior
      • 4×100 m.ll.
        • P.Belziti-E.Garrido-E.González-R.López
          52.79
      • 4×400 m.ll.
        • A.T.Acebo-N.Gómez-P.Jordán-A.Margalef
          0
    • Sub16
      • 100 m.ll.
        • Estela Garrido Rubio
          13.65
      • Triple salt
        • Elena Gonzalez Hernandez
          10.51
    • Sub18
      • Alçada
        • Paola Nuñez Garcia
          1.20
      • Disc (1kg)
        • Nerea Gomez Zafra
          17.12
      • Javelina (600g)
        • Isabel Lobato Benitez
          20.09
    • Sub20
      • 100 m.t. (0,84)
        • Raquel Lopez Ruiz
          18.93
      • 200 m.ll.
        • Paula Belziti Crespo
          28.47
      • Martell (4kg)
        • Miriam Gallego Vizuete
          32.75
      • Perxa
        • Amalur Teresa Acebo Garcia
          1.70
    • Sub23
      • 400 m.ll.
        • Laura Rubio Gracia
          1:12.77
      • 400 m.t. (0,762)
        • Anna Margalef Victor
          1:09.44
      • Llargada
        • Pilar Jordan Tornil
          5.00
  • Masculí
    • M-35
      • 3000 m.o. (0,914)
        • Daniel Rueda Naharro
          10:10.09
    • M-40
      • 1500 m.ll.
        • David Gallego Arredondo
          4:18.26
      • 5000 m.ll.
        • Jaume Domingo Soler
          16:28.70
      • Pes (7,260kg)
        • Fernando Muñoz Herrera
          6.63
    • M-45
      • 5000 m.m.
        • Javier Cuevas Reche
          33:20.01
    • M-50
      • Martell (7,260kg)
        • Francisco Ferrer Lopez
          25.65
    • Sènior
      • 4×100 m.ll.
        • M.Albarrán-M.Barea-J.Gea-D.Martínez
          47.31
      • 4×400 m.ll.
        • D.Durán-D.Pérez-G.Pineda-J.Salinero
          3:43.30
      • 800 m.ll.
        • David Duran Zafra
          2:03.09
      • Disc (2kg)
        • Imanol Cardona Ardanuy
          41.04
      • Javelina (800g)
        • David Romero Diaz
          37.88
    • Sub16
      • 200 m.ll.
        • Daniel Martinez Lopez
          25.05
      • Alçada
        • Francisco Vega Palacio
          1.60
      • Triple salt
        • Marcos Barea Rios
          11.97
    • Sub18
      • 100 m.ll.
        • Marti Albarran Roca
          13.01
      • Llargada
        • Joan Gea Gonzalez
          6.03
    • Sub20
      • 110 m.t. (1,067)
        • Ismael Hornos Gomez
          0
      • 400 m.ll.
        • Gorka Pineda Burgueño
          53.28
      • 400 m.t. (0,914)
        • David Perez Sempere
          1:07.20
      • Perxa
        • Jordi Salinero Perez
          4.00

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, consulte el enlace para mayor información.

ACEPTAR
Aviso de cookies