Atletisme en pista

Sotscampions de la 2.Jornada dels Campionats del Valles

El diumenge 29 d’ octubre, es va celebrar la 2ª Jornada dels LIV Campionats del Vallès(Sabadell).

La U.A.Barberà va presentar un equip molt competitiu i va assolir el doble segon lloc en una competició on es van presentar 7 dels millors Clubs del Vallés.

Detall de la puntuació general:

Homes

  1. 120p. J.A.Sabadell
  2. 99p. U.A.Barberà
  3. 84p. C.A.Granollers
  4. 74p. C.A.Mollet
  5. 60p. Sant Celoni
  6. 21p. C,A.Castellar
  7. 11p. U.A.Rubí

Dones

  1. 121p. J.A.Sabadell
  2. 110p. U.A.Barberà
  3. 80p. Sant Celoni
  4. 69p. C.A.Granollers
  5. 57p. C,A,Mollet
  6. 15p. C.A.Castellar

El nostre club ha obtingut molt bons resultats, aquí us fem bona prova d’ells:

  • Martell Masculí
    • Ivan Gallego 34.43
    • Emilio Caceres 26.57
  • Perxa Masculí AL
    • Jordi Salinero 3.30
    • Ismael Hornos 3.00
  • 10000m Masculí AL
    • David Gallego 33:48.72
    • Daniel Campos 34:12.57
    • Victor Manuel Abad 37:52.07
  • Longitud Femení AL
    • Raquel López 14.13 +1.1
  • Javelina (600g) Femení
    • Isabel Lobato 23.82
    • Miriam Gallego 20.00
    • Paola Núñez 16.22
  • 1500m Femení AL
    • Laura Rubio 5:26.86
  • 1500m Masculí AL
    • David Duran 4:20.98
  • 100m Tanques (0.84) Femení AL
    • Raquel López 17.88
  • Alçada Femení AL
    • Nerea Gómez 1.40
    • Paola Núñez 1.40
  • 110m Tanques (1.067) Masculí AL
    • Ismael Hornos 20.69
    • Jordi Salinero 22.95
  • 100m Femení AL
    • Estela Garrido 13.34
  • Triple Salt Masculí AL
    • Joan Gea 12.37
    • Marcos Barea 11.91
  • Disc (2kg) Masculí
    • Emilio Caceres 26.62
    • Ivan Gallego 13.46
  • 100m Masculí AL
    • Gorka Pineda 12.26
    • Marti Albarrán 13.42
  • 400 Femení AL
    • Laura Pou 1:03.91
    • Ester Benavente 1:15.41
  • Peso (4kg) Femení AL
    • Miriam Gallego 7.28
    • Isabel Lobato 7.16
    • Paola Núñez 7.04
  • 400m Masculí AL
    • Manuel Entrena 1:04.80
    • Daniel Martínez 54.7
  • 3000m Obst. Masculí
    • Jaume Domingo 10:23.13
    • Jordi Hernández 11:23.08
  • 4x400m Femení AL
    • Ester Benavente, Nerea Gómez, Laura Rubio, Vicky Ruiz 5:08.26
  • 4x400m Masculí AL
    • Daniel Martínez, MArc Albiac, David Duran, Gorka Pineda 3:45.33

Resultats

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, consulte el enlace para mayor información.

ACEPTAR
Aviso de cookies